Üye Ol Giriş
..

2014 saç modelleri

Donut-Saç-Topuzu-Modeller-2

2014 Saç Modelleri

2014 yılının ilkbahar yaz saç modelleri belli olmaya başladı. Yaz aylarında da dağınık saç modellerinin öne çıkacağı belirtilirken, özellikle plajlarda 2014 saç modelleri olarak dağınık şekillerin trend olacağı vurgulanmaktadır. Bu senenin ilkbahar yaz saç modasında düz modeller de görülecek. Ayrıca örgü saç modelleri de yaz aylarına damgasını vuracak. Yaz aylarında sıkı toplanmış at kuyruğu modellerin de denenebileceği belirtilmektedir. Kısa ve küt saçlar için en ideal modelin ise dalgalı ve dağınık modeller olacağı ifade edilmektedir.

Uzun Saçlı Bayanlarda Kakül Öne Çıkıyor

Saç tasarım uzmanları, 2014 yaz modası ile ilgili özelikle Hollywood yıldızlarının takip edilmesini tavsiye etmektedir. Ünlü yıldızların saç tasarımlarının yaz modasına damgasını vuracağını ifade eden uzmanlar, özellikle uzun saçlı kadınların saç kesimlerinde kaküle önem vermeleri gerektiğinin altını çizmektedir. 2014 saç modelleri arasında küt tasarımlar yine ön plana çıkmaktadır. Ancak bu tür tasarımlar endişe de yaratabilmektedir. Ön büyük endişe de saçların elektriklenip elektriklenmeyeceğidir. Saçlar dalgalı ya da kıvırcıksa bu tip bir kesimin yakıştığı söylenmektedir. Tas tasarımcıları, bu şekilde saçlara sahip olan hanımların korkmadan uygulama yapabileceklerinin altını çizmektedir. Ayrıca 2014 ilkbahar yaz saç modasında katlı kesim ortadan kalkmaktadır. Son trendin hepsi aynı boyda olan saçlardan yara olduğu ifade edilmektedir. Daha doğru bir ifadeyle 2014 yılında düz kesim saçlar öne çıkmaktadır. Ayrıca saçları çabuk kırılan bayanlar için de bu tip mir model önerilmektedir.

Erkek Saç Modası

2014 saç modelleri ile ilgili olarak erklerde pek fazla bir değişim olmayacağı belirtilmekte. Bu sezon da 2013 yılındaki saç şekillerinin revaçta olacağını ifade eden saç tasarım uzmanları, kısa saçlı kesimlerde özellikle dağınık modeller ve asimetrik kesimlerin ön planda olacağını vurgulamaktadır. Bu arada uzun saçı seven erkekler içinse düzenli ve modern kesimlerin trend olacağı ifade edilmektedir. Dünyadaki trend biraz daha feminen bir görüntü çizen saç modelleri olsa da ülkemizde bu modanın ortaya çıkması neredeyse imkansızdır. Bunun yerine sokak stilini yansıtan ya da erkeği daha karizmatik gösteren kesim stilleri tercih edilebilir. Bu arada uzmanlar, erkeklerin yüz yapılarına uygun olan saç stilini tercih etmeleri konusunda tavsiyelerde bulunmaktadır.

 

İlgi Çeken Başlıklar
Örgü Saç Modeller (3)
259 begenbegen

Örgü Saç Modelleri

 • Zeynep oğuz: örgü candır
260 begenbegen

2014 Saç Renkleri ve Modelleri

mutfak dekorasyon modelleri (9)
261 begenbegen

Mutfak Dekorasyonunda Çok Amaçlı Modeller

 • Çisem Gül: aynen ya cok süper abi
Yatak Odası Dekorasyon Modelleri Sizlerl (3)
260 begenbegen

Yatak Odası Dekorasyon Modelleri Sizlerle

saç kes126
263 begenbegen

Saç Kesim Modelleri

 • Yekta Gül: aynen ya çok iyi oldu
 • Yeliz Seven: bu modeller iyi bir yol gösterici oldu sağolunn
 • Çisem Gül: hepsi harika ama 4. benim tarzımm
aas
261 begenbegen

2014 Saç Trendleri

 • Çisem Gül: aynen ya ikinci model harikaa
 • Yekta Gül: ikinci modele bayıldım ya süper
 • Ferda Polat: bende çok beğendim, fikir sahibiyim artık bu konuda :)
Donut Topuzu Modeli Yapılışı
262 begenbegen

Donut Topuzu Modeli Yapılışı

 • Zeynep oğuz: bayıldımm
 • Duru Bulut: Merabalar.saclarim yikadiktan sonra hemen yaglaniyor ve ben ...
Küçük Banyo Dekorasyon Modeller (5)
259 begenbegen

Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri

 • Zeynep oğuz: dekorasyonlar şahaneee